جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

از یک "رایانه" وارد "رایانه" دیگر شوید + دانلود

  با استفاده از این نرم افزار TeamViewer می توانید فقط با وارد کردن یک آی دی آدرس رایانه خود را از هر جای جهان مدیریت کنید.
  به گزارش سهراب قویدل نویسنده ی وبلاگ: نرم افزار TeamViewer بهترین برنامه موجود برای اتصال به رایانه از راه دور است، با نصب این نرم افزار می توانید با استفاده از یک رایانه دیگر وارد رایانه مورد نظر خود شوید. البته ویندوز به صورت پیش فرض در درون خود یک نرم افزار به نام Remote Desktop دارد که توانایی انجام این کار را دارد ولی با توجه به این که برای اتصال باید آی پی آدرس رایانه به دست آورد و برای بیشتر افراد کاری سختی است تقریبا کارایی مناسبی ندارد. برای استفاده از این نرم افزار حتما باید برنامه در هر دو رایانه وجود داشته باشد و پس از اجرای برنامه، نرم افزار به شما آی دی کانکت و پسورد یکبار مصرف می دهد و پس وارد کردن آن می توانید به رایانه مورد نظر متصل شوید. از ویژگی های TeamViewer می توان به امکان اتصال به رایانه های آی پی داینامیک (متغیر) اشاره نمود.
  حجم نرم افزار: 10.8 مگابایت


  این مطلب تا کنون 21 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 12 بهمن 1392
  منبع
  برچسب ها : رایانه ,افزار ,اتصال ,شوید ,توانید ,استفاده ,وارد رایانه ,رایانه مورد ,رایانه دیگر ,برای اتصال ,آدرس رایانه ,
  از یک "رایانه" وارد "رایانه" دیگر شوید + دانلود

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 10 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر